Přeskočit k navigaci - Přeskočit ke kategoriím - Přeskočit k obsahu - Přeskočit dolu
Přihlášení
Hledat

EN

Vše, co je nezbytné pro krásu ...
info@solinberg.czKošík:   0,00

Skoro každá žena touží mít vynikající, lesklé a zdravé vlasy alespoň po pás.

Vlasy každého člověka mají různou strukturu a typ podle genové náchylnosti, ekologické situaci, stravování, způsobu života a péče o nich. Protože je nad naše síly změnit geny, každý se může seznámit s jinými faktory, které mají vliv na růst a vzhled vlasů.

Vhodná vyvážená dieta, správný způsob života, používání kvalitních kosmetických prostředků a vitamínových komplexů pro vlasy podle individuálních vlastností – to nestačí na získání efektně nádherných vlasů.

Mnoho lidí si nevšímá na první pohled bezvýznamný faktor, ale on neméně ovlivňuje stav a vzhled vlasů.

Je to hřeben. Je velice důležité si vybrat právě vlastní hřeben, který umožní udělat ne jen pěkný účes, ale postará se o vaše vlasy, zachová jejich sílu a v případě existence problémů – neuškodí. Masážní kartáče, hřebeny, které jsou určeny pro tepelnou úpravu vlasů se liší nejen podle dizajnu, barevné škály, výrobního materiálu, jejich určení, ale i podle vlastností.

Hřebeny jsou neviditelnými pomocníky

Musí pečovat a chránit vaše vlasy od škodlivých vlivů, ošetřovat vlasy a pomáhat tvořit účes libovolné složitosti a přitom nepoškodit vlasy.

Například, Solinbergové hřebeny, které jsou vyrobeny z různých přírodních materiálů jsou určeny pro pečlivé a šetrné zacházení s vašemi vlasy. Vyrábějí se jen z ekologicky čistých materiálů, mají vysokou kvalitu a bohatý sortiment.To dává možnost každé ženě vybrat si potřebný komplet hřebenů. A jenom takový komplet nepoškodí vaše vlasy a bude využívat jejich pozitivní faktory:

  • Antistatický faktor je důležitý pro ženy, které mají dlouhé vlasy, zejména v chladném období. Díky tomu vlasy nebudou zelektrizovány a nebudou vstávat na hlavě v průběhu rozčesávání.
  • Masážní efekt dává možnost nejen rozčesávat vlasy, ale současně s tím masírovat hlavu a kořínky vlasů. Takováto procedura nejen upevňuje kořínky vlasů, ale pomáhá šetrně rozčesávat zejména ty které se lámou a nebo jsou poškozené a neškodí struktuře vlasů.
  • Termický ochranný efekt má největší význam při tepelné úpravě vlasů. Ochraňuje vaše vlasy od přesušení a ztráty přirozeného lesku a barvy.
  • Efekt zabraňující krepatění vlasů, který je zvlášť důležitý v případě snadno a rychle se krepatějících dlouhých vlasů, a rovněž v případě vlnění se vlasů při rozčesávání.

V případě vlnění vlasů se s pomocí hřebenu nebo kartáče vyhnete zamotávaní, krepatění, a to znamená, ztráty vlasů. A proto budete mít vzdušný a hezký účes, nepoškozené vlasy a dobrou náladu.

Proto aby byly zdravé, silné, lesklé a hebké vlasy jako hedvábí, je nutno vybírat kvalitní hřebeny ne podle dizajnu, ceny a barvy, ale podle materiálu a užitečných vlastností.

Vyberte si hřeben, upravte si stravování, začnite zdravý způsob života a jděte vstříc nádherným přeměnám. Pamatujte si, že všechno se začíná s drobností.