Přeskočit k navigaci - Přeskočit ke kategoriím - Přeskočit k obsahu - Přeskočit dolu
Přihlášení
Hledat

EN

Vše, co je nezbytné pro krásu ...
info@solinberg.czKošík:   0,00

Pánská pedikúra

Pánská pedikúra se v prvé řadě liší od dámské tím, že teprve získává oblibu. Pokud si už ženy dávno zvykly na pravidelnou pedikúru, pak muži ne příkladně jemní, s ostražitostí přijímají do svého džentlmenského souboru pravidelnou pedikúru.

Ale vždyť člověk, který běžně provádí pedikúru se může zbavit mnohých existujících problémů a zabránit vzniku jiných.

Pánská pedikúra dnes — je nejen o likvidaci kuřího oka, ale i o prevenci proti vzniku plísňových onemocnění a deformace nehtů. Navíc, moderní pedikúra se stala velmi příjemnou, pohodlnou a bezbolestnou procedurou. Nejznámější je samozřejmě klasická ořezávací pedikúra, po zvlhčení ve vaničce, kdy se suché mozoly a kuří oka seřezávají. Je to trochu bolestivé, plné zářezů při neprofesionálním výkonu a s možností infikování se, včetně získání plísňových onemocnění.

Proto, za účelem bezbolestnosti a účinnosti je nepoměrně populárnější mezi muži suchá(přístrojová) pedikúra a spa-pedikúra.

Při provádění suché (přístrojové) pedikúře se chodidla nenamáčejí a ošetřují se speciálním přípravkem, působícím na ožité zrohovatělé buňky. To umožňuje změkčit i nejhrubší kůži na chodidlech a odstranit jí speciálními rychle rotujícími nástavci různých průměrů při pečlivém ošetření každého centimetru kůže.

Při každém stavu kůže bude efektivní a luxusní spa-pedikúra, kdy se nejen navozuje kosmetický lesk, ale také se provádí zásadní ozdravný komplex opatření. Samozřejmě, že je podezření, že nejatraktivnější pro muže v spa-pedikúře je každopádně masáž chodidel prováděná na konci procedury a dokonale zlepšuje vlastní pocit!

Sady na pedikúru od společnosti "Solinberg" napomáhají kvalitní péči a dávají do pořádku ruce a nohy.

Jaké doplňky jsou vhodné pro pedikúru silné poloviny lidstva? Jaká pánská manikúrní sada vyřeší problém nejlépe? Zvládnout takovýto úkol pomohou pedikúrní sady se základním komplexem manikúrních nástrojů.

Naši manažeři Vám pomohou učinit správnou volbu a koupit vše, co potřebujete pro pánskou pedikúru.

Pánská pedikúra je příjemná procedura, která pomáhá relaxovat, uvolnit se a dát se do pořádku. Manikúrní sady Solinberg je výborný dárek pánovi, který usiluje o dosažení životního úspěchu.