Přeskočit k navigaci - Přeskočit ke kategoriím - Přeskočit k obsahu - Přeskočit dolu
Přihlášení
Hledat

EN

Vše, co je nezbytné pro krásu ...
info@solinberg.czKošík:   0,00

Novinky

NOVĚ OTEVŘENÝ PRODEJNÍ STÁNEK SOLINBERG

Od 3.4.2012 je nově otevřený prodejní stánek SOLINBERG v přízemí GALERIE HARFA.

Těšíme se na vaší návštěvu.

...

Kancelář v Praze je dočasně uzavřena

Promiňte. Kancelář v Praze je dočasně uzavřena. Dostupné pouze velkoobchod. Chcete-li poslat e-mail alexey@solinberg.cz

VSTUP DO ASOCIACE KADEŘNÍKŮ ČR, AKCZ

Společnost "SOLINBERG s.r.o."  vstoupila do:

 

...

VYCHÁZÍ NOVÉ ČÍSLO ČASOPSU

V novém čísle časopisu PERFECT WOMAN, které právě vychází,

se můžete dočíst o firmě SOLINBERG s.r.o.

 

...

Typy pilníků na nehty

 

Až k patě nehty a ruce zdravé a krásné vyžaduje, pečlivě postaráno. Proto, důkladnější přístup k výběru pilníku. Řekneme vám, co je pilníky pro manikúru a pedikúru.
  Pilník na nehty se liší ve tvaru, materiálu, a abrazivity. Nejlepší, a proto, společný je skleněný pilník manikúra. To neoddělí nehty a s nimi zacházet s opatrností. Tyto pily drahé, ale jsou mnohem delší než ostatní. Nevýhodou tohoto čepele - jemné tkaniny, která nemůže být vynechán. Ale ona to není strach z vody. Všechny naše pily jsou zaručena a chráněna z podvodu.
pilník na nehty Solinberg Pilníky na nehty kombinované  Pilník na nehty s různými stupni zpracování (4 vrstvy) Solinberg
 
Katalog Společnost Solinberg můžete také zakoupit různé skleněné pilníky Bohemia s krystaly Swarovski. Tyto pily jsou jistě okouzlí každého dívku.
  Také se používá broušení ostří, které dávají nehty přirozený lesk. Tyto pily jsou používány v konečné fázi manikúru nebo pedikúru, přidat lesk nehtů.
 
  Pokud nehty jsou často oloupat, pak se hodí do délky keramický pilník na nehty.
 
  Leštění také použít smirkový pilník na nehty s velmi jemnou strukturou, které jsou levnější než sklo a nižší na ně kvalitě. A Emery rychle opotřebovávají.
 
  Existují čepel kůžičku, které mají své výhody a nevýhody. Pros pil: nekaž notevuyu desku a mohou být použity na suché manikúře, pilníky jsou trvanlivé (do 10 let). Minus pouze jeden - velký nákladů.
 
  Brusné pilníky používají různé materiály (přírodní a umělé): granát, karbid křemíku, oxid hlinitý. Granátové jablko, které má průměrnou tvrdost, se používá častěji v dřevěném pilníku, stlačený, lepení porcelánu hlinitého dobré pro kůžičky odstranění.
  Hrubost je uvedeno v Grit: méně říká, tvrdší pilník. Potřeba přirozené nehty pilník na nehty měkčí - více než 180 kamínku. Potřeba umělé nehty pilník na nehty od méně než 180 písku. Změny primárního dlouhých umělých nehtů potřebují brusného kamínku 100, aby se požadovaný tvar nehtu je zapotřebí brusného kamínku 120-180. Pokud se uvádí, že hrubost 240, Přístroj je vhodný pro všechny typy přírodních nehtů. Nejvyšší míra 900 - 1200 písku. Tyto nástroje se používají k vytváření lesk nehtů. Ale nezapomeňte, že i ty zdravé a silné nehty mohou leštit častěji než jednou za dva měsíce.
  K dispozici je také soubory kovové nehty, mohou mít na drážky a safíru nebo diamantového depozice. Ale tyto pily velmi traumatizované nehty, což delaminaci. Mohou se zabývají pouze horní část hřebu, ale v žádném případě není na straně tak, aby nedocházelo ke delaminace a trhliny.
 
  Optimální volbou je keramický pilník na nehty. Je vhodný pro řezání hrubé kůže kolem nehtů, odstranění keratinized dermis kolena a lokty, a můžete to udělat bez polehčujících koupele. Ale to není vhodné pro umělé nehty.
  Velmi komfortní dvoustranné ostří: s přesnější poskytnout první ruky nehty tvar, pak grind plochy nehtů méně hrubou stranou.
 Vyzkoušejte náš exkluzivní pilník na nehty Bohemia.
Pilnik skleněný barva Bohemia Solinberg  Pilnik skleněný 140/2 mm čirý, kamínky SW, serie Elegant Bohemia Solinberg  Pilnik skleněný Swarowski Bohemia Solinberg
  Pilkey firma Solinberg splňovat moderní hygienické normy a udržet jejich kvalitu pro dezinfekci a při mytí. Nezapomeňte, manikúra pilníky jsou předmětem individuální použití. To se nedoporučuje používat jejich peredovat manikúra pilník na nehty, dokonce i příbuzní.
  Pro ty, kteří chtějí koupit pilník na nehty ve větším množství a máme speciální slevy.
Zavolejte a přijďte. Budete mít radost.