Přeskočit k navigaci - Přeskočit ke kategoriím - Přeskočit k obsahu - Přeskočit dolu
Přihlášení
Hledat

EN

Vše, co je nezbytné pro krásu ...
info@solinberg.czKošík:   0,00

Partneři

Asociace kadeřníků České republiky, o.s.

Sdružení se zřizuje s cílem vytváření materiálních podmínek pro provozování a rozvoj kadeřnické profese

Distributor produktů, zařízení, speciální potřeby, a nábytku, především pro manikúru a nehty designér, kosmetika a pedikúra.

V roce 1945 byla v Pelhřimově založena firma s názvem DUP - družstvo uměleckého průmyslu, její první výrobky tvořily dřevěné,ručně malované dózy, hračky a loutky. Kovovýroba pokračuje ve výrobě nástrojů pro manikúru a pedikúru a vedle toho vyrábí a opracovává malé kovové díly pro zákazníky z různých průmyslových oborů.

 

Konsorcium PREMAX je skupina asi padesáti společností, zahrnující více než 300 zaměstnanců, se specializuje na výrobu nůžek, nůžek, nože a další řezných nástrojů. Konsorcium PREMAX, která byla založena v roce 1974, se zabývá studie, designu, propagace  a prodeje po celém světě výrobků vyrobených v Premana. Roky zkušeností, vysoce specializovaný personál a neustálé výzkumu do těch nejlepších materiálů, v kombinaci s výrobou lokomotiv strojů navržený speciálně pro výrobu řezných nástrojů, vyústily v širokou škálu produktů s velmi vysokou úrovní kvality. Přesná kontroly prováděné během výroby a závěrečné testování vysoce kvalifikovaných pracovníků, zaručují vynikající produkt.